Закупівлю оголошено - 30-08-2026, 23:21. Дата останніх змін - 30-08-2026, 23:21

ДК 021:2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Сушарка для рук – 39712300-9; плита електрична – 39711440-5)

ДК 021:2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Сушарка для рук – 39712300-9; плита електрична – 39711440-5)... Державна закупівля - UA-2026-08-30-000843-a ДК 021:2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Сушарка для рук – 39712300-9; плита електрична – 39711440-5) від замовника НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА" від 8/30/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-30-000843-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-30-000818-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 30-08-2026, 23:21
по 02-09-2026, 08:00

Кількість товару: сушарка для рук – 2 шт; плита електрична – 2 шт. Загальна очікувана вартість закупівлі – 31 750,00 грн (Тридцять одна тисяча сімсот п’ятдесят грн 00 коп) без ПДВ. Місце постачання товару: за адресою Замовника. Термін постачання товару: протягом 5 робочих днів з моменту підписання договору. Закупівля буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету України по КЕКВ 2282, КПКВ 2201160. Поставка Товару транспортом Учасника за рахунок Учасника, завантажувальні та розвантажувальні роботи за рахунок Учасника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
31750
31 750 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
ЄДРПОУ:02071100 Досьє YouControl
Контактна особа:Гладун Ірина Сергіївна
Телефон:380532608733
E-mail:Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Місцезнаходження:
36011 , Україна, Полтавська область,Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сушарки для рук

2
штука
36011 , Україна , Полтавська область , Полтава , проспект Першотравневий, будинок 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTRENTOвід 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Тип вмиканняавтоматичнийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Матеріал корпусупластиквід 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Тип встановленнянастінна (підвісна)від 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Споживана потужністьвід 1800 до 1800ватАктивна30-08-2026, 23:21
Гарантіявід 12 до 12місяцьАктивна30-08-2026, 23:21
Рівень шумувід 60 до 60децибелАктивна30-08-2026, 23:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Плити електричні

2
штука
36011 , Україна , Полтавська область , Полтава , проспект Першотравневий, будинок 24 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендGORENJEвід 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Покриття робочої поверхнісклокерамікавід 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Тип нагрівальних елементівсклокерамічні (High-light)від 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Тип управліннямеханічнийвід 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Клас енергоспоживанняАвід 1 до 1Активна30-08-2026, 23:21
Наявність духовкиТакАктивна30-08-2026, 23:21
Об'єм духовкивід 70.0 до 70.0літрАктивна30-08-2026, 23:21
Кількість конфороквід 4 до 4одиницяАктивна30-08-2026, 23:21
Ширинавід 50.0 до 50.0сантиметрАктивна30-08-2026, 23:21
Висотавід 85.0 до 85.0сантиметрАктивна30-08-2026, 23:21
Глибинавід 60.0 до 60.0сантиметрАктивна30-08-2026, 23:21
Гарантіявід 24 до 24місяцьАктивна30-08-2026, 23:21
ГрильТакАктивна30-08-2026, 23:21
Кришка варочної поверхніНіАктивна30-08-2026, 23:21
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 23:21:30
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:30-08-2026, 23:21:19
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник протягом 7-ми робочих днів із дня отримання рахунку та накладної на відпуск товарно-матеріальних цінностей зобов’язаний зареєструвати юридичні й фінансові зобов’язання в ДКСУ та провести оплату у міру виділення йому в установленому законодавством порядку коштів із Державного бюджету України ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Термін постачання товару: протягом 5 робочих днів з моменту підписання договору.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 23:21:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 23:21:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 23:21:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 23:21:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 30-08-2026, 23:21:19
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ