Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:20. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:20

Столові прибори (ложки), Столові прибори (виделки), Тарілки столові, Тарілки столові (супова), Чашки, склянки, Підноси (таці)

Столові прибори (ложки), Столові прибори (виделки), Тарілки столові, Тарілки столові (супова), Чашки, склянки, Підноси (таці)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-009140-a Столові прибори (ложки), Столові прибори (виделки), Тарілки столові, Тарілки столові (супова), Чашки, склянки, Підноси (таці) від замовника Опорний заклад освіти Требухівський ліцей Броварської міської ради Броварського району Київської області від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-009140-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-010670-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:20
по 01-09-2026, 09:00

Країною походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран. Шляхом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
217300
217 300 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Опорний заклад освіти Требухівський ліцей Броварської міської ради Броварського району Київської області
ЄДРПОУ:22204915 Досьє YouControl
Контактна особа:Чуняк Катерина Володимирівна
Телефон:+380459471237
E-mail:trebukhivschool@ukr.net
Місцезнаходження:
07454, Україна, Київська область,село Требухів, вулиця Броварська,16
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Столові прибори

500
штука
07454 , Україна , Київська область , село Требухів , вулиця Броварська,16 ,
по 06-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалнержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
ВидЛожка столовавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Мінімальна товщинане менше ніж 1,5 ммвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Довжина20сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
ДекорНіАктивна27-08-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Столові прибори

700
штука
07454 , Україна , Київська область , село Требухів , вулиця Броварська,16 ,
по 06-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалнержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
ВидВиделка столовавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Мінімальна товщинане менше ніж 1,5 ммвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Довжина20сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
ДекорНіАктивна27-08-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Тарілки столові

1 500
штука
07454 , Україна , Київська область , село Требухів , вулиця Броварська,16 ,
по 06-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалскловід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Вид керамікисклокерамікавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Формакруглавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Типдесертнавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
БрендVITTORAвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Загартоване склоТакАктивна27-08-2026, 15:14
Діаметр19сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
Миття в посудомийній машиніТакАктивна27-08-2026, 15:14
БілаТакАктивна27-08-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Тарілки столові

1 000
штука
07454 , Україна , Київська область , село Требухів , вулиця Броварська,16 ,
по 06-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалскловід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Вид керамікисклокерамікавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Формакруглавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Типглибокавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
БрендLUMINARCвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Загартоване склоТакАктивна27-08-2026, 15:14
Діаметр20сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
Об'єм550мілілітрАктивна27-08-2026, 15:14
Миття в посудомийній машиніТакАктивна27-08-2026, 15:14
БілаТакАктивна27-08-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Чашки, склянки

1 500
штука
07454 , Україна , Київська область , село Требухів , вулиця Броварська,16 ,
по 06-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалкерамікавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Вид скласилікатне скловід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Видсклянкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
БрендS&Tвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
ОднотоннаТакАктивна27-08-2026, 15:14
Об'єм280мілілітрАктивна27-08-2026, 15:14
Миття в посудомийній машиніТакАктивна27-08-2026, 15:14
З подвійним скломНіАктивна27-08-2026, 15:14
З кришкоюНіАктивна27-08-2026, 15:14
Діаметр7.7сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
ВізерунокНіАктивна27-08-2026, 15:14
Висота10.2сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
Блюдце в комплектіНіАктивна27-08-2026, 15:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Підноси (таці)

200
штука
07454 , Україна , Київська область , село Требухів , вулиця Броварська,16 ,
по 06-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалпластиквід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Формапрямокутнавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
БрендFORESTвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:14
Під гарячеТакАктивна27-08-2026, 15:14
З ручкамиТакАктивна27-08-2026, 15:14
Довжина45сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
Ширина30сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
Висота4сантиметрАктивна27-08-2026, 15:14
Миття в посудомийній машиніТакАктивна27-08-2026, 15:14
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:19:45
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:15:00
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          6
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:14:58
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:14:58
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:14:58
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:14:58
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:14:58
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ