Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 10:15. Дата останніх змін - 27-08-2026, 10:15

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя у навчальних кабінетах «Захист України» (Ukraine Facility); 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя у навчальних кабінетах «Захист України» (Ukraine Facility); 39120000-9 Столи, серванти, пи... Державна закупівля - UA-2026-08-27-001921-a Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя у навчальних кабінетах «Захист України» (Ukraine Facility); 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-001921-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-002256-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 10:15
по 01-09-2026, 00:00

Строк поставки Товару: з дати підписання Договору до 30.11.2026 року. Поставка Товару до місця поставки здійснюється за рахунок Постачальника. Витрати на перевезення Товару до місця поставки несе Постачальник. Навантаження та розвантаження Товару здійснюються силами та за рахунок Постачальника. Поставка Товару здійснюється за адресою: вул. Молодіжна, 18, с. Ширівці Дністровського району Чернівецької області – «ОЗО – Шировецький ліцей» Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області. Розрахунки здійснюються шляхом безготівкового банківського переказу коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з дати отримання товару, та/або з відстрочкою платежу до 10 календарних днів з дня поставки Товару за цінами вказаними в видаткових накладних.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
195000
195 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:41083319 Досьє YouControl
Контактна особа:Апостолюк Людмила Василівна
Телефон:380997542155
E-mail:apostoliuk0503@ukr.net
Місцезнаходження:
60035, Україна, Чернівецька область,с. Недобоївці, вул.Головна, будинок 28а
Донор закупівлі
Найменування:ЄС (Ukraine Facility)
Місцезнаходження:1048, Королівство Бельгія, Brussel,Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Сайт:https://european-union.europa.eu
Найменування:Рада Європейського Союзу
Код за XM-DAC:55000
Контактна особа:Рада Європейського Союзу
Контактний e-mail:press.centre@consilium.europa.eu
Факс:+3222816111
Телефон:+3222816111
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 416 до 416міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 2200 до 2200міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 4 до 4одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність вентиляційних отворівНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність меблевих колісНіАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Видзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 1500 до 1500міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 516 до 516міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 2200 до 2200міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 3 до 3одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 3 до 3одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність меблевих колісНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахТакАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 416 до 416міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 2200 до 2200міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 4 до 4одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 4 до 4одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 3 до 3одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність меблевих колісНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахТакАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Видвідкритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамине потребує ручоквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 401 до 401міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 2200 до 2200міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 7 до 7одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність меблевих колісНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахНіАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

4
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 416 до 416міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 2200 до 2200міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 4 до 4одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахТакАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

3
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 416 до 416міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 1840 до 1840міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 3 до 3одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахТакАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

2
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 416 до 416міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 1480 до 1480міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 3 до 3одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахТакАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 416 до 416міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 2200 до 2200міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 6 до 6одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахТакАктивна27-08-2026, 10:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
60032 , Україна , Чернівецька область , Ширівці , вул. Молодіжна, будинок 18 ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМЕБЛІ ТЕХНОСТИЛЬвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал задньої стінкиЛДВПвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал фасадуМДФвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна27-08-2026, 10:14
Ширинавід 742 до 742міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Глибинавід 416 до 416міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Висотавід 2200 до 2200міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 16.0міліметрАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість закритих полицьвід 2 до 2одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість відкритих полицьвід 3 до 3одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість шухлядвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Кількість пластикових лотківвід 0.0 до 0.0одиницяАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність замкаНіАктивна27-08-2026, 10:14
Комплект кріплень до стіниНіАктивна27-08-2026, 10:14
Наявність регульованих опор на ніжкахТакАктивна27-08-2026, 10:14
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:15:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:14:52
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки здійснюються шляхом безготівкового банківського переказу коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з дати отримання товару, та/або з відстрочкою платежу до 10 календарних днів з дня поставки Товару за цінами вказаними в видаткових накладних.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка товару здійснюється до 30 листопада 2026р.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          83
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Вимоги до товару та переможця закупівлі, що проводиться в рамках проєкту Ukraine Facility
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовники зобов’язані здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг, які здійснюються в рамках виконання заходів Плану України, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 р. No 244 (Офіційний вісник України, 2024 р., No 32, ст. 2035), з урахуванням положень, визначених цим розділом особливостей, незалежно від вартості таких закупівель
          При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
          1 - До учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сформований файл у форматі PDF на сайті www.sanctionsmap.eu (файл у форматі PDF має бути сформованим не пізніше ніж за чотири дні до дати його подання), що підтверджує, що до учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу
          Учасник процедури закупівлі зареєстрований у прийнятній країні відповідно до вимог Ukraine Facility
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються походять з прийнятних країн
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
          2 - Субʼєкт господарювання чиї спроможності можуть бути залучені як субпідрядника/співвиконавця до виконання робіт чи надання послуг зареєстрований у прийнятній країні
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Способи підтвердження:
          Документ
          Документ, який підтверджує країну реєстрації кожного субпідрядника/співвиконавця у прийнятній країні, у разі коли переможець процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців
          До учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сформований файл у форматі PDF на сайті www.sanctionsmap.eu (файл у форматі PDF має бути сформованим не пізніше ніж за чотири дні до дати його подання), що підтверджує, що до учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу
          Спроможності суб’єкта господарювання можуть бути залучені як субпідрядника/співвиконавця до виконання робіт чи надання послуг за умови, що кожний субпідрядник/співвиконавець особисто або його кінцеві бенефіціарні власники, члени або учасники (акціонери) юридичної особи – субпідрядника/співвиконавця є особами, до яких не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сформований файл у форматі PDF на сайті www.sanctionsmap.eu (файл у форматі PDF має бути сформованим не пізніше ніж за чотири дні до дати його подання), що підтверджує, що до суб’єкта господарювання, спроможності якого він має намір залучити до виконання робіт чи надання послуг як субпідрядника/співвиконавця, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – субпідрядника/співвиконавця не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та він не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Учасник процедури закупівлі зареєстрований у прийнятній країні відповідно до вимог Ukraine Facility
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються походять з прийнятних країн
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:14:53
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ