Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 14:36. Дата останніх змін - 26-08-2026, 14:36

Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Вінницька область)

Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Вінницька область)... Державна закупівля - UA-94f70197e3494a97a9eb1f1e8ba8d43c Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Вінницька область) від замовника Державна установа "Центр пробації" від 26.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-008399-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-008949-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 14:36
по 31-08-2026, 00:00

Учасник при формуванні ціни пропозиції повинен враховувати вимоги постанови Кабінету Міністрів України № 332 від 04.04.2001 р. «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету». Де Стіл офісний – 2500 грн з ПДВ; Шафа для документів – 2400 грн з ПДВ., Шафа для одягу -2400 грн. з ПДВ.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
158000
158 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державна установа "Центр пробації"
ЄДРПОУ:41847154 Досьє YouControl
Контактна особа:Вітринська Інна
Телефон:380964662404
E-mail:vin-probation@ukr.net
Місцезнаходження:
04050, Україна, м. Київ,вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Столи письмові

30
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Формапрямокутнийвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал стільниціЛДСПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал каркасуЛДСПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал кромкиПВХвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Кількість поличоквід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Висотавід 750 до 750міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Ширинавід 1200 до 1200міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість тумбвід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Товщина стільницівід 18 до 18міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Глибинавід 600 до 600міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

9
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість відкритих полицьвід 2 до 2одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність замкаТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Глибинавід 403 до 403міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість дверейвід 1 до 1одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Ширинавід 402 до 402міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

9
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Видзакритавід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість відкритих полицьвід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність замкаТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Глибинавід 519 до 519міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість дверейвід 1 до 1одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Ширинавід 402 до 402міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна26-08-2026, 14:34
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Тумби

21
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Матеріал кромкиПВХвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
МатеріалЛДСПвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Типстаціонарнавід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:34
Ширинавід 440 до 440міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Глибинавід 450 до 450міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість тумбових відділеньвід 1 до 1одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
Товщина матеріалу корпусувід 18 до 18міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Товщина матеріалу верхньої поверхнівід 18 до 18міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Висотавід 610 до 610міліметрАктивна26-08-2026, 14:34
Кількість шухлядвід 2 до 2одиницяАктивна26-08-2026, 14:34
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 14:36:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 14:34:48
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата здійснюється Покупцем за фактично отриманий належної якості Товар шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів після підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної та рахунку. ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          50
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:35:03
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:35:03
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:35:03
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:35:03
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:35:03
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ