Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 22:46. Дата останніх змін - 25-08-2026, 22:46

Шкільні меблі для кабінетів хімії, фізики та біології Ukraine Facility (за ЄЗС ДК 021:2015: 39120000-9 – Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи)

Шкільні меблі для кабінетів хімії, фізики та біології Ukraine Facility (за ЄЗС ДК 021:2015: 39120000-9 – Столи, серванти, письмові столи та книжкові ш... Державна закупівля - UA-2026-08-25-014129-a Шкільні меблі для кабінетів хімії, фізики та біології Ukraine Facility (за ЄЗС ДК 021:2015: 39120000-9 – Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи) від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-014129-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-25-016965-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 22:46
по 28-08-2026, 00:00

Співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі — інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі — Рамкова угода). категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
117072.5
117 072,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:43127609 Досьє YouControl
Контактна особа:Бойченко Олеся
Телефон:380964457816
E-mail:olesyavasulivna@ukr.net
Місцезнаходження:
66502, Україна, Одеська область,Подільський р-н, селище Любашівка, вулиця Князя Володимира, будинок 132
Донор закупівлі
Найменування:ЄС (Ukraine Facility)
Місцезнаходження:1048, Королівство Бельгія, Brussel,Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Сайт:https://european-union.europa.eu
Найменування:Рада Європейського Союзу
Код за XM-DAC:55000
Контактна особа:Рада Європейського Союзу
Контактний e-mail:press.centre@consilium.europa.eu
Факс:+3222816111
Телефон:+3222816111
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Антресолі закриті, 802х519х372 мм, 2 дверей

2
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типантресольвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотків0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверей2одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Глибина519міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Висота372міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Ширина802міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полиць0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 0 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаНіАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухляд0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Антресолі закриті, 802х403х372 мм, 2 дверей

10
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типантресольвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Видзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 0 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Висота372міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотків0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверей2одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Глибина403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полиць0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухляд0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Ширина802міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаНіАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Антресолі відкриті, 403х403х372 мм, кутові

2
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типантресольвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадубез фасадувід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Видвідкритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиЛДСП, ХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотків0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Глибина403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Ширина403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухляд0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверей0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полицьвід 0 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Висота372міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 16.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полиць0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Видзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадукомбінація ЛДСП та скло в ЛДСП рамцівід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
БрендАНШАР ГРУПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полицьвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 5 до 5одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Глибинавід 405 до 405міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверейвід 4 до 4одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Ширинавід 719 до 719міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Висотавід 2025 до 2025міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

1
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
БрендАНШАР ГРУПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полицьвід 2 до 2одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 7 до 7одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Глибинавід 405 до 405міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверейвід 3 до 3одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Ширинавід 719 до 719міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Висотавід 2025 до 2025міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

2
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
БрендАНШАР ГРУПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полицьвід 3 до 3одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухлядвід 2 до 2одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Глибинавід 403 до 403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Ширинавід 802 до 802міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

6
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
БрендАНШАР ГРУПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полицьвід 3 до 3одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Глибинавід 403 до 403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Ширинавід 802 до 802міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

4
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
БрендАНШАР ГРУПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 4 до 4одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Глибинавід 403 до 403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверейвід 4 до 4одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Ширинавід 802 до 802міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

2
штука
66502 , Україна , Одеська область , Любашівка , Володимира Князя, 152 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Видвідкритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплектування ручкамине потребує ручоквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал задньої стінкиЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал фасадубез фасадувід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
БрендАНШАР ГРУПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 22:42
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість відкритих полицьвід 4 до 4одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість закритих полицьвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Глибинавід 403 до 403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість дверейвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 22:42
Ширинавід 403 до 403міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна25-08-2026, 22:42
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 22:42
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 22:46:15
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 22:43:15
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Вимоги до товару та учасника закупівлі, що проводиться в рамках проєкту Ukraine Facility
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовники зобов’язані здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг, які здійснюються в рамках виконання заходів Плану України, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 р. No 244 (Офіційний вісник України, 2024 р., No 32, ст. 2035), з урахуванням положень, визначених цим розділом особливостей, незалежно від вартості таких закупівель
          При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
          1 - До учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сформований файл у форматі PDF на сайті www.sanctionsmap.eu (файл у форматі PDF має бути сформованим не пізніше ніж за чотири дні до дати його подання), що підтверджує, що до учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу , Документ
          Учасник процедури закупівлі зареєстрований у прийнятній країні відповідно до вимог Ukraine Facility
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються походять з прийнятних країн
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
          2 - Субʼєкт господарювання чиї спроможності можуть бути залучені як субпідрядника/співвиконавця до виконання робіт чи надання послуг зареєстрований у прийнятній країні
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          Документ, який підтверджує країну реєстрації кожного субпідрядника/співвиконавця у прийнятній країні, у разі коли переможець процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців , Документ
          До учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сформований файл у форматі PDF на сайті www.sanctionsmap.eu (файл у форматі PDF має бути сформованим не пізніше ніж за чотири дні до дати його подання), що підтверджує, що до учасника процедури закупівлі (резидента та нерезидента) всіх форм власності та організаційно-правових форм, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – учасника процедури закупівлі, не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу , Документ
          Спроможності суб’єкта господарювання можуть бути залучені як субпідрядника/співвиконавця до виконання робіт чи надання послуг за умови, що кожний субпідрядник/співвиконавець особисто або його кінцеві бенефіціарні власники, члени або учасники (акціонери) юридичної особи – субпідрядника/співвиконавця є особами, до яких не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сформований файл у форматі PDF на сайті www.sanctionsmap.eu (файл у форматі PDF має бути сформованим не пізніше ніж за чотири дні до дати його подання), що підтверджує, що до суб’єкта господарювання, спроможності якого він має намір залучити до виконання робіт чи надання послуг як субпідрядника/співвиконавця, особисто або його кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) юридичної особи – субпідрядника/співвиконавця не застосовано обмежувальні заходи у вигляді санкцій Європейського Союзу та він не знаходяться у санкційному списку Європейського Союзу , Документ
          Учасник процедури закупівлі зареєстрований у прийнятній країні відповідно до вимог Ukraine Facility
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються походять з прийнятних країн
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 22:44:45
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ