Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 15:48. Дата останніх змін - 25-08-2026, 15:48

Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи

Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи... Державна закупівля - UA-ec0235240306499d8fe00a923f9a4d92 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи від замовника Державна установа "Центр пробації" від 25.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-010672-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 15:48
по 28-08-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
158262.5
158 262,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Державна установа "Центр пробації"
ЄДРПОУ:41847154 Досьє YouControl
Контактна особа:Вітринська Інна
Телефон:380964662404
E-mail:vin-probation@ukr.net
Місцезнаходження:
04050, Україна, м. Київ,вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Столи письмові

30
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Формапрямокутнийвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал стільниціЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал каркасуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал кромкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Кількість поличоквід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Висотавід 750 до 750міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Ширинавід 1200 до 1200міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість тумбвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Товщина стільницівід 18 до 18міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Глибинавід 600 до 600міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

9
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Виднапівзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість відкритих полицьвід 2 до 2одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Глибинавід 403 до 403міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість дверейвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Ширинавід 402 до 402міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шафи та стелажі для зберігання речей і навчального приладдя

9
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал крайкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Видзакритавід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Комплектування ручкамиу комплектівід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал задньої стінкиХДФвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал фасадуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Колір визначається в проєкті договорутаквід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Типшафа / стелажвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Комплект кріплень до стіниТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість відкритих полицьвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Товщина матеріалу корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість шухлядвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість закритих полицьвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність замкаТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Глибинавід 519 до 519міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість дверейвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність меблевих колісТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість пластикових лотківвід 0 до 0одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Ширинавід 402 до 402міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність вентиляційних отворівТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Висотавід 1816 до 1816міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Наявність регульованих опор на ніжкахТак, НіАктивна25-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Тумби

21
штука
21036 , Україна , Вінницька область , Вінниця , вул.Хмельницьке шосе,15, офіс 1007, 10 поверх ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендАЛМАНТвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Матеріал кромкиПВХвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
МатеріалЛДСПвід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Типстаціонарнавід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:46
Ширинавід 440 до 440міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Глибинавід 450 до 450міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість тумбових відділеньвід 1 до 1одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
Товщина матеріалу корпусувід 18 до 18міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Товщина матеріалу верхньої поверхнівід 18 до 18міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Висотавід 610 до 610міліметрАктивна25-08-2026, 15:46
Кількість шухлядвід 2 до 2одиницяАктивна25-08-2026, 15:46
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:48:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:46:40
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата здійснюється Покупцем за фактично отриманий належної якості Товар шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів після підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної та рахунку. ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          50
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:47:24
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:47:24
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:47:24
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:47:24
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:47:24
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ