Закупівлю оголошено - 19-08-2026, 16:16. Дата останніх змін - 19-08-2026, 16:16

Холодильники, Камери морозильні, Кухонні витяжки

Холодильники, Камери морозильні, Кухонні витяжки... Державна закупівля - UA-2026-08-19-011403-a Холодильники, Камери морозильні, Кухонні витяжки від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 8/19/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-19-011403-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-19-012515-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 19-08-2026, 16:16
по 22-08-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
75000
75 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44072378 Досьє YouControl
Контактна особа:Даниленко Яніна Анатоліївна
Телефон:0982389347
E-mail:y.danilenko@ukr.net
Місцезнаходження:
64501, Україна, Харківська область,с-ще Сахновщина, вул.Тарасів шлях, будинок 69
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Холодильники

1
штука
Україна , 64552, Харківська область, Берестинський район, село Катеринівка, вул. Шкільна, 1 Комунальний заклад «Катеринівський ліцей» Сахновщинської селищної ради Берестинського району Харківської області. ,
по 16-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSAMSUNGвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Спосіб встановленняокремийвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Типдвокамернийвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Тип компресораінверторнийвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Клас енергозбереженняА+від 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Наявність морозильної камериТакАктивна19-08-2026, 16:15
Об'єм холодильної камери (загальний)від 273.0 до 273.0літрАктивна19-08-2026, 16:15
Об'єм морозильної камери (загальний)від 112.0 до 112.0літрАктивна19-08-2026, 16:15
Кількість компресоріввід 1 до 1одиницяАктивна19-08-2026, 16:15
Гарантіявід 36 до 36місяцьАктивна19-08-2026, 16:15
Система розморожування No frostТакАктивна19-08-2026, 16:15
ДисплейНіАктивна19-08-2026, 16:15
Перенавішування дверейТакАктивна19-08-2026, 16:15
Висотавід 203.0 до 203.0сантиметрАктивна19-08-2026, 16:15
Ширинавід 59.5 до 59.5сантиметрАктивна19-08-2026, 16:15
Глибинавід 65.8 до 65.8сантиметрАктивна19-08-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Камери морозильні

1
штука
Україна , 64552, Харківська область, Берестинський район, село Катеринівка, вул. Шкільна, 1 Комунальний заклад «Катеринівський ліцей» Сахновщинської селищної ради Берестинського району Харківської області. ,
по 16-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендBEKOвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Спосіб встановленняокремавід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Типкамеравід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Клас енергозбереженняA++від 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Об'єм морозильної камери (загальний)від 404.0 до 404.0літрАктивна19-08-2026, 16:15
Гарантіявід 36 до 36місяцьАктивна19-08-2026, 16:15
ДисплейТакАктивна19-08-2026, 16:15
Система розморожування No FrostТакАктивна19-08-2026, 16:15
Перенавішування дверейТакАктивна19-08-2026, 16:15
Ширинавід 70.0 до 70.0сантиметрАктивна19-08-2026, 16:15
Глибинавід 76.8 до 76.8сантиметрАктивна19-08-2026, 16:15
Висотавід 191.2 до 191.2сантиметрАктивна19-08-2026, 16:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Кухонні витяжки

2
штука
Україна , 64552, Харківська область, Берестинський район, село Катеринівка, вул. Шкільна, 1 Комунальний заклад «Катеринівський ліцей» Сахновщинської селищної ради Берестинського району Харківської області. ,
по 16-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендPERFELLIвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Режим роботивідведення, рециркуляціявід 1Активна19-08-2026, 16:15
Тип освітленнясвітлодіодневід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Фільтрметалевийвід 1Активна19-08-2026, 16:15
Тип конструкціїкупольнавід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Матеріал корпусунержавіюча стальвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Тип управліннямеханічнийвід 1 до 1Активна19-08-2026, 16:15
Кількість двигуніввід 1 до 1одиницяАктивна19-08-2026, 16:15
Кількість швидкостейвід 3 до 3одиницяАктивна19-08-2026, 16:15
Максимальний рівень шумувід 47.0 до 47.0децибелАктивна19-08-2026, 16:15
Гарантіявід 24 до 24місяцьАктивна19-08-2026, 16:15
Ширинавід 59.5 до 59.5сантиметрАктивна19-08-2026, 16:15
Продуктивністьвід 1000 до 1000кубічний метр на годинуАктивна19-08-2026, 16:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 16:16:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:19-08-2026, 16:15:53
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови доставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип доставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-08-2026, 16:15:53
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-08-2026, 16:15:53
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-08-2026, 16:15:53
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-08-2026, 16:15:53
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-08-2026, 16:15:53
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ