Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 11:09. Дата останніх змін - 04-09-2026, 11:15

Модулі передавачів

Модулі передавачів... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003907-a Модулі передавачів від замовника військова частина А5063 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003907-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 11:09
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 16:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 12:51

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
321733
321 733 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 608,67 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А5063
ЄДРПОУ:26640665 Досьє YouControl
Контактна особа:Ружинський Роман
Телефон:380978895482
E-mail:a5063_procurement@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Модулі передавачів
321 733 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 12:51
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Модуль передавача EMAX Aeris Link TX 2.4 ГГц

100
штука
Україна Відповідно до документації
по 19-11-2026
38820000-9
Пристрої дистанційного керування


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:15:43
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:15:28
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:15:28
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ