Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:06. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:07

Тепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або еквівалент)

Тепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або еквівалент)... Державна закупівля - UA-2026-09-02-011419-a Тепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або еквівалент) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3058 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ІЗМАЇЛ) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-011419-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:06
по 08-09-2026, 16:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 16:00
по 09-10-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-10-2026, 14:58

Закупівля проводиться керуючись п. 8 Постанови КМУ від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами та доповненнями), а саме в порядку проведення спрощеної закупівлі, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі». Договір буде укладатись з урахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами та доповненнями), Угоди про фінансування Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT «Румунія – Україна» від 01.12.2023 року, ратифікованої Законом України № 3716-IX від 09.05.2024. Проєкт «Охорона зовнішніх кордонів ЄС», номер проєкту ROUA 00091.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
650000
650 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:3 250 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3058 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ІЗМАЇЛ)
ЄДРПОУ:24520810 Досьє YouControl
Контактна особа:Альона Мельник
Телефон:380971087204
E-mail:tender3058@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
Донор закупівлі
Найменування:Міністерство розвитку, громадських робіт і державного управління Румунії
Місцезнаходження:Румунія,Bld.Libertatii nr. 16, Sector 5, Bucharest
Сайт:
Найменування:Міністерство розвитку, громадських робіт і державного управління Румунії
Код за RO-CUI:26369185
Контактна особа:Юлія Герцог
Контактний e-mail:info@mdlpa.gov.ro
Факс:
Телефон:+40372111332
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Тепловізійний прицільний компл ...
650 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-10-2026, 14:58
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Тепловізійний прицільний комплекс ТПК 546458.001-01 в комплекті з турель-стійкою (або еквівалент)

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 16-10-2026
38630000-0
Астрономічні та оптичні прилади


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:06:38
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:06:38
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:06:38
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:07:16
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:06:38
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ