Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 17:54. Дата останніх змін - 27-08-2026, 17:55

Сканери

Сканери... Державна закупівля - UA-2026-08-27-012428-a Сканери від замовника Військова частина А4548 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-012428-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 17:54
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 07-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 13:08

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
158000
158 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 580 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4548
ЄДРПОУ:26637154 Досьє YouControl
Контактна особа:Дьомін Андрій
Телефон:380953161782
E-mail:andre321demin@gmail.com
Місцезнаходження:
68001, Україна, Одеська область,Чорноморськ, UA51100370010020298
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Випробувальні та вимірювальні ...
158 000 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 13:08
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Автосканер THINKCAR Thinktool Master (10", 4/64Gb, Online програмування)

1
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
38540000-2
Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Мультимарочний сканер Thinkcar Thinktool Master CV для вантажних авто та спеціального транспорту

1
штука
Україна Відповідно до документації
з 07-09-2026 по 21-09-2026
38540000-2
Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:54:59
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:54:46
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 17:54:46
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ