Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 14:45. Дата останніх змін - 27-08-2026, 14:47

Монокуляри нічні та тепловізійні

Монокуляри нічні та тепловізійні... Державна закупівля - UA-2026-08-27-008207-a Монокуляри нічні та тепловізійні від замовника Військова частина А7381 від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-008207-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-009893-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 14:45
по 02-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 00:00
по 07-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 07-09-2026, 12:23

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
998700
998 700 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:9 987 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А7381
ЄДРПОУ:26630559 Досьє YouControl
Контактна особа:Коврижко Александр
Телефон:380937082000
E-mail:o.kovryzhko@army.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79000, Україна, Львівська область,Львів, UA46060250010015970
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Монокуляри нічні та тепловізій ...
998 700 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 07-09-2026, 12:23
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Монокуляри нічні та тепловізійні

7
штука
Україна Харківська область Харків
по 10-10-2026
38630000-0
Астрономічні та оптичні прилади


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 14:46:56
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 14:46:22
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 14:46:22
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 14:46:22
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ