Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 14:44. Дата останніх змін - 25-08-2026, 14:44

Оптичні приціли

Оптичні приціли... Державна закупівля - UA-2026-08-25-008740-a Оптичні приціли від замовника Військова частина Т0760 від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-008740-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 14:44
по 29-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 29-08-2026, 15:00
по 02-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 02-09-2026, 14:33

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
327800
327 800 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 639 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Т0760
ЄДРПОУ:26642032 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Фельцан
Телефон:380675280856
E-mail:spt0760@dsst.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,Київ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
327 800 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 02-09-2026, 14:33
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Оптичні приціли

4
штука
Україна Київська область Київ
по 30-10-2026
38633000-1
Оптичні приціли


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:44:24
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:44:31
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 14:44:24
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ