Закупівлю оголошено - 18-08-2026, 16:43. Дата останніх змін - 18-08-2026, 16:43

Фотообладнання

Фотообладнання... Державна закупівля - UA-2026-08-18-011990-a Фотообладнання від замовника ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "ОМЕГА" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3073) від 8/18/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-18-011990-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 18-08-2026, 16:43
по 22-08-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 22-08-2026, 09:00
по 26-08-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 27-08-2026, 15:13

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1320000
1 320 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:6 600 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "ОМЕГА" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3073)
ЄДРПОУ:44709450 Досьє YouControl
Контактна особа:Зубок Роман Миколайович
Телефон:380971727775
E-mail:procurement_3073.2@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
1 320 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 27-08-2026, 15:13
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Кейс для фотокамери Pelican 1535 air з органайзером

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Стабілізатор для фотокамери DJI ronin rs 4 pro

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Штатив Tilta CT08

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Об’єктив Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Об’єктив Sony fe 16-35f/2.8 gm ii

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Об’єктив Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Фотокамера Sony a7mk5

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Фото камера Sony Alpha A7 IV Kit

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Телеоб'єктив Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
38650000-6
Фотографічне обладнання


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 16:43:45
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 16:43:37
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 16:43:37
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ