Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 18:50. Дата останніх змін - 05-09-2026, 18:55

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000592-a Металопластикові вікна від замовника Військова частина А5088 від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000592-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-05-000463-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 18:50
по 11-09-2026, 08:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 11-09-2026, 08:00
по 16-09-2026, 08:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 17-09-2026, 14:55

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
95800
95 800 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:958 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А5088
ЄДРПОУ:26642492 Досьє YouControl
Контактна особа:Парубець Денис Володимирович
Телефон:+380964277295
E-mail:uo_a5088@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79048, Україна, Львівська область,Львів, військове містечко № 318
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Металопластикові вікна
95 800 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 17-09-2026, 14:55
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Вікно №1(металопластикова поворотно-відкидна стулка)

1
штука
Україна Львівська область Львів в/м 318
по 30-10-2026
44220000-8
Столярні вироби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Вікно №2 (металопластикова поворотно-відкидна стулка)

18
штука
Україна Львівська область Львів в/м 318
по 30-10-2026
44220000-8
Столярні вироби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Вікно №3 (металопластикова поворотно-відкидна стулка)

14
штука
Україна Львівська область Львів в/м 318
по 30-10-2026
44220000-8
Столярні вироби


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 18:55:01
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 18:50:13
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 18:50:13
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ