Закупівлю оголошено - 05-09-2026, 12:03. Дата останніх змін - 05-09-2026, 12:03

Знаряддя

Знаряддя... Державна закупівля - UA-2026-09-05-000279-a Знаряддя від замовника 20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) від 9/5/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-05-000279-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 12:03
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 12:08

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
17523.52
17 523,52 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:87,62 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009)
ЄДРПОУ:23313842 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Юрій Михайлович
Телефон:380973155240
E-mail:ura.kovaljov@icloud.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Знаряддя
17 523,52 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 12:08
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Щілинна насадка 40 мм для зварювання нахлистом

2
штука
Україна Волинська область
по 12-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Притискний ролик з силікону на підшипниках шириною 40 мм

2
штука
Україна Волинська область
по 12-10-2026
44510000-8
Знаряддя


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:46
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:42
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:42
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:42
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:42
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:42
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:42
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:05-09-2026, 12:03:42
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ