Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 14:00. Дата останніх змін - 04-09-2026, 14:00

Труба та швелер, за кодом ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Труба та швелер, за кодом ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі... Державна закупівля - UA-2026-09-04-008230-a Труба та швелер, за кодом ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі від замовника АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-008230-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-010532-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:00
по 09-09-2026, 00:00

Країною-походження товару не може бути російська федерація/республіка білорусь/ісламська республіка іран. Труба 60х40х3 - 24 м.п. Швелер №12 - 12 м.п. Швелер №8 - 18 м.п.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
20433.13
20 433,13 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:35099609 Досьє YouControl
Сайт:http://zt.dsns.gov.ua
Контактна особа:Андрій Малий
Телефон:+380960227433
E-mail:a.malyi@dsns.gov.ua
Місцезнаходження:
10025, Україна, Житомирська область,Місто Житомир, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, 3
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Труба профільна 40x25x3 зварна 3ПС/СП, мірна 6м

36
погонний метр
10006 , Україна , Житомирська область , Житомир , Героїв Пожежників, 67-Б ,
по 09-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип трубизварнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Марка сталі3ПС/СПвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Відповідність вимогам стандартуДСТУ 8940 (ГОСТ 8645)від 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Довжинамірна 6мвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Видпрямокутнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Покриттябез покриттявід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Ширина40міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Висота25міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Товщина3міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Труба профільна 60x40x3 зварна 3ПС/СП, міра 6м

0,106
тонна
10006 , Україна , Житомирська область , Житомир , Героїв Пожежників, 67-Б ,
по 09-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип трубизварнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Марка сталі3ПС/СПвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Відповідність вимогам стандартуДСТУ 8940 (ГОСТ 8645)від 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Довжинамірна 6мвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Видпрямокутнавід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Ширинавід 60 до 60міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Висотавід 40 до 40міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Товщинавід 3.0 до 3.0міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Швелер UPE 120, сталь S355JR (+N,+M,+AR) / S355J0 (+N,+M,+AR) / S355J2 (+N,+M,+AR), ДСТУ EN 10365 (DIN 1026) / ДСТУ EN 10025, міра 12м

0,16
тонна
10006 , Україна , Житомирська область , Житомир , Героїв Пожежників, 67-Б ,
по 09-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Марка сталіS355J0, S355J2+M, S355J0+N, S355JR+N, S355J0+AR, S355JR+AR, S355J2+AR, S355J2+N, S355J0+M, S355JR, S355J2, S355JR+Mвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Відповідність вимогам стандартуДСТУ EN 10365 (DIN 1026) / ДСТУ EN 10025від 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Довжинамірна 12мвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
ВидUPE з паралельними гранямивід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Висота (h)120міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Ширина полки (b)60міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Товщина стінки (s)5міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Товщина полки (t)8міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Швелер UPE 80, сталь S235JR (+N,+M,+AR) / S235J0 (+N,+M,+AR) / S235J2 (+N,+M,+AR), ДСТУ EN 10365 (DIN 1026) / ДСТУ EN 10025, міра 6м

0,13
тонна
10006 , Україна , Житомирська область , Житомир , Героїв Пожежників, 67-Б ,
по 09-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Марка сталіS235J2+AR, S235J0+N, S235JR, S235JR+AR, S235J2+M, S235J0, S235J0+AR, S235JR+N, S235J0+M, S235J2, S235JR+M, S235J2+Nвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Відповідність вимогам стандартуДСТУ EN 10365 (DIN 1026) / ДСТУ EN 10025від 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Довжинамірна 6мвід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
ВидUPE з паралельними гранямивід 1 до 1Активна04-09-2026, 13:59
Висота (h)80міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Ширина полки (b)50міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Товщина стінки (s)4міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
Товщина полки (t)7міліметрАктивна04-09-2026, 13:59
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 14:00:28
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 13:59:45
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:59:47
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:59:47
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:59:47
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:59:47
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 13:59:47
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ