Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:59. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:59

Котел твердопаливний, код згідно з ДК 021-2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Котел твердопаливний, код згідно з ДК 021-2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006281-a Котел твердопаливний, код згідно з ДК 021-2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Коростеньська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006281-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-04-004956-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:59
по 09-09-2026, 12:29

котел твердопаливний (44621200-1 - Котли) Місце поставки Товару: Житомирська область, Коростенський район, с.Бондарівка, вул. Ковалівська, 1 Граничний термін разової поставки (передачі) Товару Замовнику – не пізніше “15” грудня 2026 року, а з моменту подачи заявки на протязі 30 робочих днів Країною походження Товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран Примітка* Ціна вказується з ПДВ лише у разі наявності такого статусу виконавця. Платник ПДВ - фінальна ціна договору може перевищувати початкову очікувану вартість оголошення на суму податку. Постачальник, розуміє, що відповідно до чинного законодавства України Замовнику забороняється здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг у громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/ Ісламської Республіки Іран; юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламської Республіки Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах), або юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
113085
113 085 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Коростеньська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради
ЄДРПОУ:40475812 Досьє YouControl
Контактна особа:Олена Жидецька
Телефон:+380974304624
E-mail:lena_prozorro@ukr.net
Місцезнаходження:
11571, Україна, Житомирська область,Коростенський р-н, с. Ушомир, вул. Древлянська, 12
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Котли опалення

1
штука
11562 , Україна , Житомирська область , село Бондарівка, Коростенський р-н , вул.Ковалівська, 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип живленнятвердопаливнийвід 1Активна04-09-2026, 12:32
Кількість контуріводноконтурний (опалення)від 1 до 1Активна04-09-2026, 12:32
БрендRETRAвід 1 до 1Активна04-09-2026, 12:32
Спосіб встановленняпідлоговийвід 1Активна04-09-2026, 12:32
Потужністьвід 80.0 до 80.0кіловатАктивна04-09-2026, 12:32
Площа обігрівувід 800.0 до 800.0метр квадратнийАктивна04-09-2026, 12:32
Вагавід 790.0 до 790.0кілограмАктивна04-09-2026, 12:32
Гарантіявід 60 до 60місяцьАктивна04-09-2026, 12:32
Глибинавід 1825 до 1825міліметрАктивна04-09-2026, 12:32
Ширинавід 950 до 950міліметрАктивна04-09-2026, 12:32
Висотавід 1645 до 1645міліметрАктивна04-09-2026, 12:32
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:59:10
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:51:33
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          5.1.Замовник здійснює оплату Постачальнику протягом 10 робочих днів після постачання Товару, платежами у розмірах фактично поставленого Товару у межах отриманих коштів державного бюджету України. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за наданий товар здійснюється впродовж 10 (десяти) ка ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          . Граничний термін разової поставки (передачі) Товару Замовнику – не пізніше “15” грудня 2026 року, а з моменту подачи заявки на протязі 30 робочих днів

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:32:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:32:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:32:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:32:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 04-09-2026, 12:32:15
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ