Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 12:31. Дата останніх змін - 04-09-2026, 12:33

Стелажна система (збірно-розбірна)

Стелажна система (збірно-розбірна)... Державна закупівля - UA-2026-09-04-006275-a Стелажна система (збірно-розбірна) від замовника Військова частина А2678 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-006275-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 12:31
по 10-09-2026, 12:36
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 12:36
по 15-09-2026, 12:36
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 16-09-2026, 11:38

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2600000
2 600 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:26 000 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2678
ЄДРПОУ:08477090 Досьє YouControl
Контактна особа:Циганик Олег Степанович
Телефон:+380322673571
E-mail:a2678@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
79000, Україна, Львівська область,Львів, Львів
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Стелажна система (збірно-розбі ...
2 600 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 16-09-2026, 11:38
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Стелажна система (збірно-розбірна)

1
комплект
Україна Відповідно до документації
по 25-11-2026
44212000-9
Конструкційні вироби та їх частини, крім збірних споруд


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:33:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 12:31:48
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ