Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 17:20. Дата останніх змін - 03-09-2026, 17:22

Саморізи та кутники монтажні

Саморізи та кутники монтажні... Державна закупівля - UA-2026-09-03-013989-a Саморізи та кутники монтажні від замовника Військова частина Т0910 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-013989-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 17:20
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 14:31

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
39356
39 356 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:196,78 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Т0910
ЄДРПОУ:26632223 Досьє YouControl
Контактна особа:Рощук Андрій
Телефон:380930439533
E-mail:3vdzt0910@dsst.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Саморізи та кутники монтажні
39 356 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 14:31
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Кутник монтажний перфорований 50x50x35x2 посилений

400
штука
Україна Львівська область Червоноград
по 30-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Кутник монтажний перфорований 90x90x65x2.5 посилений

300
штука
Україна Львівська область Червоноград
по 30-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Саморіз 5х100 цинк жовтий

3 400
штука
Україна Львівська область Червоноград
по 30-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Саморіз d3,5x35 фосфат PH

20 000
штука
Україна Львівська область Червоноград
по 30-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Саморіз d3,5x55 фосфат PH

20 000
штука
Україна Львівська область Червоноград
по 30-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Саморіз d4,2x76 фосфат PH

10 000
штука
Україна Львівська область Червоноград
по 30-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:22:08
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:21:47
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 17:21:47
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ