Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 16:59. Дата останніх змін - 03-09-2026, 16:59

Гнучкі шланги для теплових гармат

Гнучкі шланги для теплових гармат... Державна закупівля - UA-2026-09-03-013694-a Гнучкі шланги для теплових гармат від замовника 20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-013694-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 16:59
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 12-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 12:12

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
105784.5
105 784,50 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:528,92 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009)
ЄДРПОУ:23313842 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Юрій Михайлович
Телефон:380973155240
E-mail:ura.kovaljov@icloud.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Гнучкі шланги для теплових гар ...
105 784,50 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 12:12
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Гнучкий шланг для теплових гармат 340-360 мм, 7,6 м

8
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
44160000-9
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Гнучкий шланг для теплових гармат 310-330 мм, 3 м

6
штука
Україна Волинська область
по 05-10-2026
44160000-9
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:49
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:43
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:43
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:43
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:43
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:43
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:43
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 16:59:43
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ