Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 15:11. Дата останніх змін - 03-09-2026, 15:14

Шлакоблок, цемент, відсів код ДК 021:2015: 44110000-4 “Конструкційні матеріали"

Шлакоблок, цемент, відсів код ДК 021:2015: 44110000-4 “Конструкційні матеріали"... Державна закупівля - UA-2026-09-03-010350-a Шлакоблок, цемент, відсів код ДК 021:2015: 44110000-4 “Конструкційні матеріали" від замовника А5025 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-010350-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 15:11
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Не буде проводитись

Шлакоблок, цемент, відсів код ДК 021:2015: 44110000-4 “Конструкційні матеріали"

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
87357.22
87 357,22 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:А5025
ЄДРПОУ:26640381 Досьє YouControl
Контактна особа:Гузеляк Віталій Михайлович
Телефон:380986718888
E-mail:v.huzeliak@navy.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Шлакоблок, цемент, відсів код ...
87 357,22 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шлакоблок 400×200×200 мм

160
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цемент марки М500 (25 кг)

224
мішок
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Відсів для підсипки (фракція 0–5 мм)

30
тонна
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


+-
Документи
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:13:36
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:13:36
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:14:18
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 15:12:31
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ