Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 14:33. Дата останніх змін - 03-09-2026, 14:42

Вироби сантехнічні для поточного ремонту

Вироби сантехнічні для поточного ремонту... Державна закупівля - UA-2026-09-03-009042-a Вироби сантехнічні для поточного ремонту від замовника Військова частина А3309 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-009042-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 14:33
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 11:13

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
642810
642 810 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:6 428,10 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А3309
ЄДРПОУ:08133255 Досьє YouControl
Контактна особа:Попов Олексій
Телефон:380502269654
E-mail:sergeevicmaks16@gmail.com
Місцезнаходження:
69063, Україна, Запорізька область,Запоріжжя, вулиця Поштова, будинок 2
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Вироби сантехнічні для поточно ...
642 810 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 11:13
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Умивальник

140
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Унітаз-компакт

18
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Унітаз-компакт

10
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Змішувач біде

10
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Сифон для біде

10
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Змішувач для душа

18
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Умивальник кутовий

1
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Сифон для умивальника

155
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Змішувач для умивальника

140
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Змішувач для умивальника

15
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Гофра для унітаза

28
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Шланг

30
штука
Україна Запорізька область Запоріжжя
по 31-10-2026
44410000-7
Вироби для ванної кімнати та кухні


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:42:39
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:41:28
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:41:28
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:41:28
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:41:28
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 14:41:28
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ