Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 11:23. Дата останніх змін - 03-09-2026, 11:36

Цемент М-400 (25 кг)

Цемент М-400 (25 кг)... Державна закупівля - UA-2026-09-03-004243-a Цемент М-400 (25 кг) від замовника Військова частина А7147 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-004243-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-004701-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 11:23
по 09-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 09:00
по 14-09-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 15:28

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
68000
68 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:340 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А7147
ЄДРПОУ:24980233 Досьє YouControl
Контактна особа:Ухач Володимир Іванович
Телефон:+380678802027
E-mail:tender7147@ukr.net
Місцезнаходження:
48260, Україна, Тернопільська область,місто Копичинці, вул. Шевченка, 96
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Цемент М-400 (25 кг)
68 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 15:28
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

ЦементПЦ ІІ/А-Ш 32,5 (М-400) (25 кг) (або еквівалент з показником міцності не нижчим ніж у зазначеного)

400
штука
Україна Тернопільська область м.Копичинці
по 15-10-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:35:56
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:23:42
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:23:42
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:23:42
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:23:42
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:29:23
            Тендерна документація
            публічний Видалено03-09-2026, 11:23:42
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 11:23:42
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ