Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 22:16. Дата останніх змін - 02-09-2026, 22:18

Пінопласт та плити пінополістирольні

Пінопласт та плити пінополістирольні... Державна закупівля - UA-2026-09-02-014418-a Пінопласт та плити пінополістирольні від замовника Військова частина А1108 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-014418-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 22:16
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 15:29

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
48611.46
48 611,46 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:243,06 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1108
ЄДРПОУ:08113287 Досьє YouControl
Контактна особа:Андріївна Мар'яна
Телефон:380753063357
E-mail:tenderprozorro.a1108@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
82100, Україна, Львівська область,Дрогобич, 000000
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Пінопласт та плити пінополісти ...
48 611,46 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 15:29
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пінопласт EPS 100 5 см (0,025 м.куб)

10
метр кубічний
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

"Плити пінополістирольні екструдовані КАРБОЛЕКС

0,171
метр кубічний
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 22:18:11
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 22:17:22
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 22:17:22
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 22:17:22
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 22:17:22
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ