Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 20:19. Дата останніх змін - 02-09-2026, 20:19

Клей для плитки 60х60, цемент, клей-піна, сітка армувальна, клей для армування, згідно коду ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали»

Клей для плитки 60х60, цемент, клей-піна, сітка армувальна, клей для армування, згідно коду ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали»... Державна закупівля - UA-2026-09-02-014090-a Клей для плитки 60х60, цемент, клей-піна, сітка армувальна, клей для армування, згідно коду ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали» від замовника 6 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-014090-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-017301-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 20:19
по 05-09-2026, 09:00

Склосітка армувальна 50 м - 1 шт. (50 м.кв); Клей для армування, 25 кг - 500 кг; Клей-піна професійна, всесезонна, балон, 860 мл - 4 шт.; Цемент CEM II, 42,5 МПа, 25кг - 1400 кг; Клей для плитки 60х60, 25 кг - 5600 кг.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
79542.2
79 542,20 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:6 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:38362760 Досьє YouControl
Сайт:http://kh.dsns.gov.ua
Контактна особа:Емілія ЗЮБАНОВА
Телефон:+380973829330
E-mail:e.ziubanova@dsns.gov.ua
Місцезнаходження:
63503, Україна, Харківська область,Чугуївський р-н, місто Чугуїв , пров.Рятувальників, будинок 2б
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Склосітка армувальна, щільність 160-165 г/м2, чарунка 4x4/5x5 см, рулон 1-1.1x50 м

50
метр квадратний
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , пров. Рятувальників, 2Б ,
по 21-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалскловолокновід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Розмір чарунки, см5x5, 4x4від 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Щільність г/кв.мвід 160 до 165одиницяАктивна02-09-2026, 20:17
Ширинавід 1.0 до 1.1метрАктивна02-09-2026, 20:17
Довжина рулона50метрАктивна02-09-2026, 20:17
ЛугостійкаТакАктивна02-09-2026, 20:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Клейові суміші для приклеювання та армування мінеральна вата/пінопласт/пінополістирол, мішок 25 кг, ДСТУ Б В.2.7-126

500
кілограм
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , пров. Рятувальників, 2Б ,
по 21-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУДСТУ Б В.2.7-126від 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Форма випускумішоквід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Тип застосуваннядля приклеювання та армування мінеральна вата/пінопласт/пінополістиролвід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Готова до застосуванняНіАктивна02-09-2026, 20:17
Вага пакування, кг25кілограмАктивна02-09-2026, 20:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Клей-піна професійна, всесезонна, балон, 860 мл

4
штука
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , пров. Рятувальників, 2Б ,
по 21-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видпрофесійнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Сезонністьвсесезоннавід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Типпіна-клейвід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Основаполіуретанвід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Фасуваннябалонвід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Температура застосуваннявід -5 до +35°Свід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Об'ємвід 860.0 до 860.1мілілітрАктивна02-09-2026, 20:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цемент CEM II, 42,5 МПа, мішок паперовий, 25кг

1 400
кілограм
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , пров. Рятувальників, 2Б ,
по 21-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Пакуваннямішок паперовийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Відповідність ДСТУ Б EN 197-1:2015таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Міцність на стиск42,5 МПавід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
ТипCEM IIвід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Маса неттовід 25 до 25кілограмАктивна02-09-2026, 20:17
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Клей для плитки, цементна основа, мішок, 25 кг

5 600
кілограм
63503 , Україна , Харківська область , місто Чугуїв , пров. Рятувальників, 2Б ,
по 21-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускумішоквід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Основацементнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 20:17
Поверхня приклеюванняпідлога, стінавід 1Активна02-09-2026, 20:17
Вага25кілограмАктивна02-09-2026, 20:17
Готова до застосуванняНіАктивна02-09-2026, 20:17
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 20:19:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 20:17:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за фактично отриманий належної якості Товар здійснюється в розмірі 100 % упродовж 14 (чотирнадцяти) робочих днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу підписаної Сторонами видаткової накладної Товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          14
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється Постачальником одноразовою поставкою у розмірі 100% згідно з поданою заявкою Замовника не пізніше 4 (чотирьох) календарних днів з дати одержання відповідної заявки від Замовника.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          4
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 20:17:37
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 20:17:37
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 20:17:37
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 20:17:37
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 20:17:37
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ