Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 18:03. Дата останніх змін - 02-09-2026, 18:03

Труби водопровідні, фітинги для поліпропіленових труб

Труби водопровідні, фітинги для поліпропіленових труб... Державна закупівля - UA-2026-09-02-013474-a Труби водопровідні, фітинги для поліпропіленових труб від замовника 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-013474-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-016553-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 18:03
по 08-09-2026, 10:00

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
21981.33
21 981,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:38201617 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталя Крекотень
Телефон:+380978060989
E-mail:3dprz.prozoro@gmail.com
Місцезнаходження:
46003, Україна, Тернопільська область,місто Тернопіль, вул.Котляревського Івана, будинок 22А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Труби водопровідні

16
погонний метр
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Призначеннягаряче водопостачаннявід 1Активна02-09-2026, 18:02
Армуванняскловолокновід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з'єднанняпайкавід 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметрвід 32.0 до 32.0міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Робочий тисквід 25.0 до 25.0бар [одиниця тиску]Активна02-09-2026, 18:02
Робоча температуравід 90.0 до 120.0градус ЦельсіяАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Труби водопровідні

200
погонний метр
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Призначеннягаряче водопостачаннявід 1Активна02-09-2026, 18:02
Армуванняскловолокновід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з'єднанняпайкавід 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметрвід 25.0 до 25.0міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Робочий тисквід 25.0 до 25.0бар [одиниця тиску]Активна02-09-2026, 18:02
Робоча температуравід 90.0 до 120.0градус ЦельсіяАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Фітинги для поліпропіленових труб

8
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаКутник 90°від 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 32 до 32міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Фітинги для поліпропіленових труб

35
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаКутник 90°від 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 25 до 25міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Фітинги для поліпропіленових труб

45
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаКутник 90°від 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 20 до 20міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Фітинги для поліпропіленових труб

7
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаТрійник з'єднувальнийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Фітинги для поліпропіленових труб

4
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаТрійник з'єднувальнийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 25 до 25міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Діаметр 2від 25 до 25міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 3від 25 до 25міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Фітинги для поліпропіленових труб

14
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаОбвідвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 20 до 20міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Діаметр 2від 20 до 20міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Фітинги для поліпропіленових труб

25
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаКліпса опорна одинарнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 20 до 20міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Фітинги для поліпропіленових труб

70
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаКліпса опорна одинарнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 25 до 25міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Фітинги для поліпропіленових труб

10
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаКліпса опорна одинарнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 32 до 32міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Фітинги для поліпропіленових труб

45
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропілен / латуньвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднаннявнутрішня різьба / пайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаЗгін американка із внутрішнім різьбленнямвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 20 до 20міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Фітинги для поліпропіленових труб

4
штука
47101 , Україна , Тернопільська область , м.Шумськ , вул. Заводська, 3 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропілен / латуньвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип з’єднаннявнутрішня різьба / пайкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Тип фітингаЗгін американка із внутрішнім різьбленнямвід 1 до 1Активна02-09-2026, 18:02
Діаметр 1від 32 до 32міліметрАктивна02-09-2026, 18:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 18:03:19
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 18:02:10
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          28
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:02:11
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:02:11
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:02:11
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:02:11
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 18:02:11
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ