Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:10. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:10

Цвяхи будівельні

Цвяхи будівельні... Державна закупівля - UA-2026-09-02-009534-a Цвяхи будівельні від замовника 20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009534-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:10
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 13:36

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
27229
27 229 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:136,15 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009)
ЄДРПОУ:23313842 Досьє YouControl
Контактна особа:Ковальов Юрій Михайлович
Телефон:380973155240
E-mail:ura.kovaljov@icloud.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Цвяхи будівельні
27 229 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 13:36
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Цвяхи будівельні 3,5x90 мм 1 кг без покриття

100
пачка
Україна Волинська область
по 05-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цвяхи будівельні 4x100 мм 1 кг без покриття

100
пачка
Україна Волинська область
по 05-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цвяхи будівельні 4x120 мм 1 кг без покриття

100
пачка
Україна Волинська область
по 05-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цвяхи будівельні 5x150 мм 1 кг без покриття

100
пачка
Україна Волинська область
по 05-10-2026
44530000-4
Кріпильні деталі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:16
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:11
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:11
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:10:11
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ