Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:33. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:37

44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008359-a 44330000-2 - Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі від замовника Військова частина А0451 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008359-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-008501-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:33
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 13:16

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
39500
39 500 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:395 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А0451
ЄДРПОУ:26629385 Досьє YouControl
Контактна особа:Демчук Руслан Васильович
Телефон:+380504382343
E-mail:ruslan_demchuk@ukr.net
Місцезнаходження:
35604, Україна, Рівненська область,Дубно, за місцезнаходженням
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
44330000-2 - Будівельні прути, ...
39 500 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 13:16
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Труба сталева профільна 40*20*2,0 мм

252
погонний метр
Україна Рівненська область м.Дубно
по 30-09-2026
44330000-2
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Труба сталева профільна 40*40*3,0 мм

30
погонний метр
Україна Рівненська область м.Дубно
по 30-09-2026
44330000-2
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кутник сталевий 40*40*3,0 мм

12
погонний метр
Україна Рівненська область м.Дубно
по 30-09-2026
44330000-2
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:37:25
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:33:39
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:33:39
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ