Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 09:45. Дата останніх змін - 02-09-2026, 09:50

Будівельні матеріали

Будівельні матеріали... Державна закупівля - UA-2026-09-02-001295-a Будівельні матеріали від замовника Військова частина А2860 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-001295-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 09:45
по 08-09-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 10:00
по 11-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 14:45

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1100339.88
1 100 339,88 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:11 003,40 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2860
ЄДРПОУ:08363908 Досьє YouControl
Контактна особа:Савченко Іван Іванович
Телефон:+380457142004
E-mail:foton_fes@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,Данилівка,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Будівельні матеріали
1 100 339,88 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 14:45
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Стовп 60х40х3000мм ОЦ товщина 1,5мм

500
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Плита перекриття ПК.628/119/22.К08.SXXX.X

2
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Портландцемент ПЦ І-500Р 25 кг

259
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Гідрофобна добавка до бетонів 5кг

8
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пластифікатор для бетонів та розчинів 6кг

4
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Руберойд

240
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Профіль ПК-20

52,212
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Профіль ПС-8

24,96
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Профіль ПС-8

57,60
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Гладкий лист з покриттям

7,50
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Лінолеум

60
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Мінеральна (скловолоконна) тепло- та звукоізоляція у рулонах

14
паковання
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Гідроізоляційна підпокрівельна плівка з мікроперфорацією, армована поліетиленовою сіткою

4
рулон
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Гіпсокартонна плита звичайна

100
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Гіпсокартонна плита вологостійка

150
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Труба 80х80х2 (6,0 S235/S275)

0,50
тонна
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Труба 40х40х2 (6,0 S235/S275)

0,66
тонна
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Труба 60х40х3

0,268
тонна
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Труба 40х40х3

0,42
тонна
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Труба 20х20х2

36
метр
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Труба 40х20х1,8

0,09
тонна
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Профіль ПС-20

341,64
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Личкувальна плитка 200*600*8,5мм

200,88
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Зовнішня плитка 298*298*6мм

100,82
метр квадратний
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
25

Мастика бітумна "фундаментна" в тарі 25 кг

45
штука
Україна Київська область
по 15-12-2026
44111000-1
Будівельні матеріали


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:50:28
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:45:59
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:45:59
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ