Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 20:56. Дата останніх змін - 01-09-2026, 20:56

Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)

Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)... Державна закупівля - UA-2026-09-01-011735-a Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування) від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3043 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-011735-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 20:56
по 05-09-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 10:00
по 10-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:02

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
3200731
3 200 731 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:32 007,31 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3043 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08803690 Досьє YouControl
Контактна особа:Вадим Кривобок
Телефон:380979745697
E-mail:tender3043@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Хмельницька область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Модульна збірно-розбірна спору ...
3 200 731 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:02
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 04-12-2026
44211100-3
Модульні та переносні споруди


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 20:56:10
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 20:56:03
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 20:56:03
              Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Технічний опис предмету закупівлі
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 20:56:03
                  Тип документа: Критерії прийнятності
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Критерії прийнятності
                    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 20:56:03
                      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ