Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 19:36. Дата останніх змін - 01-09-2026, 19:38

Електроди зварювальні

Електроди зварювальні... Державна закупівля - UA-2026-09-01-011549-a Електроди зварювальні від замовника Військова частина А2756 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-011549-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-014554-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 19:36
по 05-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 09:00
по 10-09-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 12:07

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
6447
6 447 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:32,24 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2756
ЄДРПОУ:07644539 Досьє YouControl
Контактна особа:НЕДІЛЬСЬКИЙ Юрій Ярославович
Телефон:+380673996800
E-mail:y.nedilskyi@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Одеська область,Одеса,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Електроди зварювальні
6 447 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 12:07
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Електроди зварювальні MONOLITH Ø3.0 мм (або еквівалент)

12
пачка
Україна Одеська область
по 30-10-2026
44310000-6
Вироби з дроту


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 19:38:44
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 19:36:08
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 19:36:08
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ