Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 17:30. Дата останніх змін - 01-09-2026, 17:35

Вікна та двері металопластикові

Вікна та двері металопластикові... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010973-a Вікна та двері металопластикові від замовника Військова частина А0704 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010973-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 17:30
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 15:22

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
235887
235 887 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 179,44 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А0704
ЄДРПОУ:24978957 Досьє YouControl
Контактна особа:Кобзар Владислав Віталійович
Телефон:380930144693
E-mail:v.kobzar@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
08600, Україна, Київська область,Васильків, вулиця Декабристів, будинок 40
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Вікна та двері металопластиков ...
235 887 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 15:22
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Вікна та двері металопластикові

16
штука
Україна Відповідно до документації
по 04-12-2026
44220000-8
Столярні вироби


+-
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:33:05
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:33:05
          Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
          +-
          Пропозиції
          + -
          Документи тендеру
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:35:01
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ