Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:57. Дата останніх змін - 01-09-2026, 16:02

Бетон М-350

Бетон М-350... Державна закупівля - UA-2026-09-01-009202-a Бетон М-350 від замовника Військова частина А2502 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-009202-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-011526-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:57
по 05-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 13:47

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
703722
703 722 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:7 037,22 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2502
ЄДРПОУ:08497649 Досьє YouControl
Контактна особа:Гавловський Микола Юрійович
Телефон:+380682383638
E-mail:m.havlovskyi@ps.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
31100, Україна, Хмельницька область,місто Старокостянтинів, ...
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Бетон М-350
703 722 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 13:47
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бетон М-350

120
метр кубічний
Україна Відповідно до документації
по 30-10-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:02:27
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:57:33
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:57:33
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:57:33
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:57:33
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:57:33
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ