Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:55. Дата останніх змін - 01-09-2026, 16:02

Резервуар EN 12285-1/60/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 60 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим колодязем, ТС МОУ.36423-120:2026(01) та Резервуар EN 12285-1/25/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 25 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим колодязем, ТС МОУ.36423-120:2026(01)

Резервуар EN 12285-1/60/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 60 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим колодязем, ТС МОУ.36423... Державна закупівля - UA-2026-09-01-009171-a Резервуар EN 12285-1/60/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 60 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим колодязем, ТС МОУ.36423-120:2026(01) та Резервуар EN 12285-1/25/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 25 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим від замовника Військова частина А3476 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-009171-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-010926-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:55
по 05-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 09:00
по 10-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:33

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
20327317.38
20 327 317,38 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:101 636,59 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А3476
ЄДРПОУ:07967633 Досьє YouControl
Контактна особа:Мірошніченко Євгеній Сергійович
Телефон:+380512500159
E-mail:a3476_logistic@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Миколаївська область,Костянтинівка,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Резервуар EN 12285-1/60/A/S го ...
20 327 317,38 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:33
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Резервуар EN 12285-1/60/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 60 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим колодязем, ТС МОУ.36423-120:2026(01)

9
комплект
Україна Відповідно до документації
по 15-12-2026
44610000-9
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Резервуар EN 12285-1/25/A/S горизонтальний сталевий номінальним об'ємом 25 м3 з зовнішнім антикорозійним покриттям з оглядовим колодязем, ТС МОУ.36423-120:2026(01)

18
комплект
Україна Відповідно до документації
по 15-12-2026
44610000-9
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску


+-
Документи
Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:55:50
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:02:15
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:55:50
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:55:50
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ