Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:49. Дата останніх змін - 01-09-2026, 15:49

Набір інструменту Toptul 108 од. (12-ти гранний) GCAI108R1

Набір інструменту Toptul 108 од. (12-ти гранний) GCAI108R1... Державна закупівля - UA-2026-09-01-009005-a Набір інструменту Toptul 108 од. (12-ти гранний) GCAI108R1 від замовника Військова частина 3045 Національної гвардії України від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-009005-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:49
по 05-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 06-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 12:43

Закупівля проводиться в порядку спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, виходячи з вартісних меж, встановлених пунктом 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (із змінами й доповненнями).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
307132
307 132 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:3 071,32 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 3045 Національної гвардії України
ЄДРПОУ:08803715 Досьє YouControl
Контактна особа:Сильман Тарас Миколайович
Телефон:380680465423
E-mail:t.silman@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Набір інструменту Toptul 108 о ...
307 132 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 12:43
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Набір інструменту Toptul 108 од. (12-ти гранний) GCAI108R1

49
штука
Україна Відповідно до документації
по 20-10-2026
44510000-8
Знаряддя


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:49:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:49:15
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:49:15
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ