Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:14. Дата останніх змін - 01-09-2026, 15:16

Лист металевий просічно-витяжний

Лист металевий просічно-витяжний... Державна закупівля - UA-2026-09-01-007996-a Лист металевий просічно-витяжний від замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ" від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-007996-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-010211-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:14
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 14:49

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
18643.93
18 643,93 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:186,44 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ"
ЄДРПОУ:00282435 Досьє YouControl
Контактна особа:Погребняк Станіслав
Телефон:380672518622
E-mail:zbsh_uo@ukr.net
Місцезнаходження:
23310, Україна, Вінницька область,Гнівань, вул.Промислова, будинок 15
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лист металевий просічно-витяжн ...
18 643,93 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 14:49
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Лист металевий просічно-витяжний ПВЛ 406 4х1250х2500 згідноТУ 36.26.11-5-8.

5
штука
23310 Україна Вінницька область Гнівань вул.Промислова, будинок 15
по 31-12-2026
44170000-2
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:16:44
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:15:33
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:15:33
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ