
ID закупівлі: a67a3bf1f02241ca92666385df0c60a2
| Статус: | Період уточнень |
| Бюджет: | 404400.29 https://gov.e-tender.ua/tender/konstrukcii-ta-materiali/UA-2026-09-01-004279-a-stolyarni-vyroby 404 400,29 UAH (з ПДВ) |
| Вид предмету закупівлі: | Товари |
| Мінімальний крок аукціону: | 4 044 UAH |
| Оцінка пропозицій: | За вартістю придбання |
| Розгляд пропозицій: | Поступовий |
| Мінімальна кількість пропозицій: | 1 |
| Наявність прекваліфікації: | Ні |
| Замовник: | ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3082 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ |
| ЄДРПОУ: | 43391217 Досьє YouControl |
| Контактна особа: | Вячеслав Ліхонін |
| Телефон: | 380995131794 |
| E-mail: | likhoninslava1979@gmail.com |
| Місцезнаходження: | Україна |
0 |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | вікно № 1 - 1470 × 1380 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | вікно № 2 - 1470 × 1370 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | вікно № 3 - 1500 × 1490 | 8 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | вікно № 4 - 1450 × 1320 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 | вікно № 5 - 1450 × 1300 | 2 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | вікно № 6 - 1440 × 1290 | 2 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | вікно № 7 - 900 × 1470 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | вікно № 8 - 1500 × 1460 | 3 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | вікно № 9 - 1500 × 1470 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | вікно № 10 - 1500 × 1490 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 | вікно № 11 - 1440 × 1280 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | вікно № 12 - 1200 × 1200 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 | вікно № 13 - 1200 × 1000 | 5 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
| № | Конкретна назва предмета закупівлі | Кількість / Од.виміру | Адреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг: | Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) | Класифікатори |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | фальшрама - 1338 × 602 | 1 штука | Україна Відповідно до документації по 30-11-2026 | 44220000-8 Столярні вироби |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Оголошення про проведення закупівлі | публічний | Експортовано: | 01-09-2026, 12:23:26 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Проект договору | публічний | Експортовано: | 01-09-2026, 12:22:37 |
Файл | Тип | Приватність | Стан | Дата та час | Дії | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Тендерна документація | публічний | Експортовано: | 01-09-2026, 12:22:37 |
Ви не уповноважена особа, тому ви можете працювати лише:
- з спрощеними закупівлями та планами, договорами й додатками до них;
- з прямими замовленнями з каталогу до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них;
- з закупівлею без використання електронної системи (звіт) до 50 тис. грн. та планами, договорами й додатками до них.
Подробиці на infobox.prozorro.org
Заповніть форму нижче і з Вами зв'яжеться наш менеджер якомога швидше: