Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:35. Дата останніх змін - 31-08-2026, 14:41

Модульна залізобетонна фортифікаційна споруда(укриття) для захисту особового складу

Модульна залізобетонна фортифікаційна споруда(укриття) для захисту особового складу... Державна закупівля - UA-2026-08-31-006937-a Модульна залізобетонна фортифікаційна споруда(укриття) для захисту особового складу від замовника Військова частина А2215 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-006937-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:35
по 04-09-2026, 14:40
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 14:40
по 09-09-2026, 14:40
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 11:04

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
3000000
3 000 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:15 000 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2215
ЄДРПОУ:08081802 Досьє YouControl
Контактна особа:Моргуль Ганна Олександрівна
Телефон:+380459568443
E-mail:08081802@mail.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,місто Бориспіль,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Модульна залізобетонна фортифі ...
3 000 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 11:04
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Модульна залізобетонна фортифікаційна споруда(укриття) для захисту особового складу

1
комплект
Україна Київська область
по 30-11-2026
44210000-5
Конструкції та їх частини


+-
Документи
Інші
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Інший
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:35:39
    Інший
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:35:39
    Інший
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:35:39
    Інший
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:35:39
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:41:11
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:35:39
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ