Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:28. Дата останніх змін - 31-08-2026, 14:29

Знаряддя (11 найменувань)

Знаряддя (11 найменувань)... Державна закупівля - UA-2026-08-31-006731-a Знаряддя (11 найменувань) від замовника Військова частина 3078 Національної гвардії України від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-006731-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:28
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 14:24

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
20691.63
20 691,63 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:103,46 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 3078 Національної гвардії України
ЄДРПОУ:25574423 Досьє YouControl
Контактна особа:Вербицька Анастасія Сергіївна
Телефон:380444624862
E-mail:smarttender3078@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Знаряддя (11 найменувань)
20 691,63 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 14:24
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Телескопічний подовжувач 3 м

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ніж шпалерний

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Валик 100

30
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Валик 150

30
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Валик 180

30
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Валик 250

30
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Степлер (будівельний)

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Бита PZ2

30
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Молоток для муляра

6
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Ручна пила по дереву

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Малярна ванночка 320х340 мм

20
штука
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44510000-8
Знаряддя


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:28:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:28:20
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:29:30
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ