Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 11:33. Дата останніх змін - 31-08-2026, 11:33

Бронедвері

Бронедвері... Державна закупівля - UA-2026-08-31-003159-a Бронедвері від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3116 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-003159-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 11:33
по 04-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 12:05

Спрощені закупівлі застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами та доповненнями). Договір буде укладений відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами та доповненнями).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
252000
252 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 260 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3116 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:45842155 Досьє YouControl
Контактна особа:Винник Олександр Григорович
Телефон:380970519779
E-mail:02.10.1982@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна, Одеська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Двері металеві 4 клас, ЕІ-60
252 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 12:05
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Двері металеві 4 клас, ЕІ-60

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 09-10-2026
44221220-3
Протипожежні двері


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 11:33:42
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 11:33:24
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 11:33:24
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 11:33:24
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ