Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 11:00. Дата останніх змін - 31-08-2026, 10:50

Вироби з дроту (огорожа та комплектуючі)

Вироби з дроту (огорожа та комплектуючі)... Державна закупівля - UA-2026-08-31-002143-a Вироби з дроту (огорожа та комплектуючі) від замовника в/ч А1349 від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-002143-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 11:00
по 04-09-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:00
по 09-09-2026, 11:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 11:41

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2501030
2 501 030 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:12 505,15 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:в/ч А1349
ЄДРПОУ:08174283 Досьє YouControl
Контактна особа:Драпей Артем Юрійович
Телефон:+380737868338
E-mail:a1349_kch@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Вироби з дроту (огорожа та ком ...
2 501 030 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 11:41
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Секція «СТАНДАРТ КОЛОР» 200*50 мм 4,00 мм/4,00мм 2,23 м/ 2,50 м оцинковане +ПП RAL 7016 «Антрацит» (4 рифи)

714
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44310000-6
Вироби з дроту


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Стовп «СТАНДАРТ КОЛОР» 60*40 мм/3,00 оцинкований +ПП RAL «Антрацит» 2,00 мм 6 отворів + отвори для накінечників

715
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44310000-6
Вироби з дроту


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кріплення 60*40 мм «СТАНДАРТ КОЛОР» оцинковане + ПП RAL 7016 «Антрацит»

3 536
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44310000-6
Вироби з дроту


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Наконечник Г-подібний 500 мм 60*40 мм/1,7 мм оцинкований +ПП RAL 7016 «Антрацит» універсальний

1 430
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44310000-6
Вироби з дроту


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Дріт колючо-ріжучий спіральний, діаметр кільця 500 мм/5 скоб/(2,50 мм/2,50 мм)/10,00 м

178
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44310000-6
Вироби з дроту


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ворота розпашні «ДУОС» 200*50 мм 5,00 мм/4,00 мм/5,00 мм 2,00 м/5,00 м (2,50+2,50 м) оцинковані +ПП RAL 7016 «Антрацит» 3,00/80*60 мм/ 2,00 мм 60*40 мм/1,5 мм+ замок

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44310000-6
Вироби з дроту


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Хвіртка «DUOS-BOX» 200*50 мм 5,00 мм/4,00 мм/ 5,00 мм 2,0 м/0.90 м оцинкована+ПП RAL 7016 «Антрацит» 2,70 м/60*60 мм/1,5 мм 40*40/1,2 мм+замок

2
штука
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44310000-6
Вироби з дроту


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:50:37
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:50:12
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:50:12
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ