Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 17:32. Дата останніх змін - 28-08-2026, 17:33

Бар’єрний рубіж типу Єгоза 900/5

Бар’єрний рубіж типу Єгоза 900/5... Державна закупівля - UA-2026-08-28-011110-a Бар’єрний рубіж типу Єгоза 900/5 від замовника Військова частина 3045 Національної гвардії України від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-011110-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 17:32
по 03-09-2026, 19:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 19:00
по 08-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 08-09-2026, 13:20

Закупівля проводиться в порядку спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, виходячи з вартісних меж, встановлених пунктом 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (із змінами й доповненнями).

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
470064
470 064 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:4 700,64 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина 3045 Національної гвардії України
ЄДРПОУ:08803715 Досьє YouControl
Контактна особа:Юсина Ірина Сергіївна
Телефон:380975906553
E-mail:i.yusyna@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Рівненська область,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
470 064 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 08-09-2026, 13:20
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бар’єрний рубіж типу Єгоза 900/5

230
штука
Україна Рівненська область *****
по 25-11-2026
44310000-6
Вироби з дроту


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:33:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:32:54
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:32:54
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ