Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 10:36. Дата останніх змін - 28-08-2026, 10:37

Профнастил ПК-35

Профнастил ПК-35... Державна закупівля - UA-2026-08-28-002280-a Профнастил ПК-35 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-002280-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 10:36
по 03-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 08:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 13:44

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами та доповненнями). Договір буде укладений відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (зі змінами та доповненнями) та норм Цивільного кодексу України.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
159376.01
159 376,01 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:796,88 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА)
ЄДРПОУ:37760707 Досьє YouControl
Контактна особа:Стеценко Ярослав Валерійович
Телефон:380957790274
E-mail:ya.stetsenko@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1. профнастил ПК-35
159 376,01 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 13:44
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Профнастил ПК-35 0,45 мм довжина 7м

423,50
метр квадратний
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Профнастил ПК-35 0,45 мм довжина 6м

79,20
метр квадратний
Україна Відповідно до документації
по 15-10-2026
44110000-4
Конструкційні матеріали


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:37:03
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:36:45
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:36:45
              Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Технічний опис предмету закупівлі
                публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:36:45
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ