Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 14:10. Дата останніх змін - 27-08-2026, 14:10

Труби водопровідні, фітінги, хомути та супутні товари для ремонту мереж водопостачання, відповідно коду ДК 021:2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Труби водопровідні, фітінги, хомути та супутні товари для ремонту мереж водопостачання, відповідно коду ДК 021:2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопр... Державна закупівля - UA-2026-08-27-006944-a Труби водопровідні, фітінги, хомути та супутні товари для ремонту мереж водопостачання, відповідно коду ДК 021:2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби від замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-006944-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-13-014299-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 14:10
по 01-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
58333.33
58 333,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20"
ЄДРПОУ:39940162 Досьє YouControl
Контактна особа:Соколенко Алла
Телефон:380672421464
E-mail:sokolenko-alla@ukr.net
Місцезнаходження:
08615, Україна, Київська область,село Варовичі, Фастівський район, вулиця Сонячна, будинок 1-А
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Кутник 90° 25x25 ППР

40
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип фітингаКутник 90°від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 1від 25 до 25міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Діаметр 2від 25 до 25міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Трійник перехідний 25-20-25 ППР

12
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип фітингаТрійник перехіднийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 3від 25 до 25міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Діаметр 2від 20 до 20міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Діаметр 1від 25 до 25міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Трійник з'єднувальний 20-20-20 ППР

8
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип фітингаТрійник з'єднувальнийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 3від 20 до 20міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 1від 20 до 20міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Діаметр 2від 20 до 20міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Водорозетка із внутрішнім різьбленням 20, 1/2', поліпропілен / латунь

1
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропілен / латуньвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Розмір різьби, дюйм1/2'від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип фітингаВодорозетка із внутрішнім різьбленнямвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип з’єднаннявнутрішня різьба / пайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 1від 20 до 20міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Труба водопровідна, холодна / гаряча вода, поліпропілен, РN 20+, діаметр 20мм, стінка від 3,2мм, армована скловолокном

20
погонний метр
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Армуванняскловолокновід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип з'єднанняпайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Призначенняхолодне водопостачання, гаряче водопостачаннявід 1 до 2Активна27-08-2026, 13:59
Товщина стінки трубивід 3.2 до 4.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Діаметрвід 20.0 до 20.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Робочий тисквід 20.0 до 30.0бар [одиниця тиску]Активна27-08-2026, 13:59
Робоча температуравід 90.0градус ЦельсіяАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Труба водопровідна ПЕ д. 50 мм, холодна вода, робочий тиск 10 бар, SDR 17 (3,0 мм)

20
погонний метр
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Призначенняхолодне водопостачаннявід 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіетиленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Робочий тиск10.0бар [одиниця тиску]Активна27-08-2026, 13:59
Робоча температура40.0градус ЦельсіяАктивна27-08-2026, 13:59
Товщина стінки труби3.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Діаметр50.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Хомут ремонтний односторонній, D 108-118 мм, L 200 мм, замок/корпус - нержавіюча сталь/нержавіюча сталь

1
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал - Корпуснержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр, мм108-118від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Виконанняодносторонній (односекційний з одним замком)від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - Замокнержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Робочий тиск16PNвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Довжина200міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Труба водопровідна ПЕ д. 25 мм, холодна вода, робочий тиск 10-12.5 бар, SDR 13.6/SDR 17 (2,0 мм)

100
погонний метр
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Призначенняхолодне водопостачаннявід 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіетиленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Товщина стінки труби2.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Робочий тисквід 10.0 до 12.5бар [одиниця тиску]Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр25.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Фітинги для поліпропіленових труб

16
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип з’єднанняпайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Розмір різьби, дюйм3/4'від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип фітингаКутник 90°від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Кут вигинувід 90.0 до 90.0градус [одиниця кута]Активна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Фітинги для поліпропіленових труб

12
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип з’єднаннязовнішня різьба / пайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Розмір різьби, дюйм1/2'від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіпропілен / латуньвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
БрендROZMAвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип фітингаКутник 90° із зовнішнім різьбленнямвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 1від 20 до 20міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Труби водопровідні

66
погонний метр
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип з'єднанняпайкавід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Армуванняскловолокновід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
БрендTHERMO ALLIANCEвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Призначеннягаряче водопостачання, холодне водопостачаннявід 1 до 2Активна27-08-2026, 13:59
Діаметрвід 25.0 до 25.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Товщина стінки трубивід 4.2 до 4.2міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Гарантіявід 120 до 120місяцьАктивна27-08-2026, 13:59
Робоча температуравід 70.0 до 70.0градус ЦельсіяАктивна27-08-2026, 13:59
Робочий тисквід 25.0 до 25.0бар [одиниця тиску]Активна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Хомути ремонтні

1
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Виконанняодносторонній (односекційний з одним замком)від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Робочий тиск16PNвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр, мм108-118від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - Корпуснержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - УщільнювачEPDMвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - Замокнержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Довжинавід 300 до 300міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Хомути ремонтні

1
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Виконанняодносторонній (односекційний з одним замком)від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Робочий тиск16PNвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр, мм60-67від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - Корпуснержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - УщільнювачEPDMвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - Замокнержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Довжинавід 200 до 200міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Хомути ремонтні

1
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Виконанняодносторонній (односекційний з одним замком)від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Робочий тиск16PNвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр, мм115-128від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - Корпуснержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - УщільнювачEPDMвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал - Замокнержавіюча стальвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Довжинавід 200 до 200міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Фітинги для поліетиленових труб (компресійні, компресійно-різьбові, різьбові)

20
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Максимальний робочий тиск16 PNвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип фітингаМуфта із зовнішнім різьбленнямвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип з'єднаннякомпресійне/різьбовевід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Розмір різьби 1, дюйм3/4`від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 1від 25 до 25міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Фітинги для поліетиленових труб (компресійні, компресійно-різьбові, різьбові)

20
штука
08623 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Центральна, 78-а ,
по 11-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалполіпропіленвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Максимальний робочий тиск16 PNвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип фітингаМуфта із внутрішнім різьбленнямвід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип з'єднаннякомпресійне/різьбовевід 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Розмір різьби 1, дюйм3/4`від 1 до 1Активна27-08-2026, 13:59
Діаметр 1від 25 до 25міліметрАктивна27-08-2026, 13:59
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 14:10:05
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 14:00:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 14:01:10
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 14:01:10
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 14:01:10
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 14:01:10
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 14:01:10
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ