Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 09:13. Дата останніх змін - 27-08-2026, 09:13

Лако-фарбова продукція

Лако-фарбова продукція... Державна закупівля - UA-2026-08-27-000757-a Лако-фарбова продукція від замовника Приватне акцiонерне товариство Днiпропетровський тепловозоремонтний завод від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-000757-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-000882-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 09:13
по 07-09-2026, 08:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 17:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 11:12

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
77714
77 714 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:777,14 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Приватне акцiонерне товариство Днiпропетровський тепловозоремонтний завод
ЄДРПОУ:00659101 Досьє YouControl
Контактна особа:Корсунська Інна
Телефон:380507050227
E-mail:tender@dtrz.com.ua
Місцезнаходження:
49038, Україна, Дніпропетровська область,Дніпро, вул. Академіка Белелюбського, будинок 7
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лако-фарбова продукція
77 714 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 11:12
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 7004, сірий

48
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 5022, темно-синій

8
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 5012, світло- синій

6
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 9005, чорний

48
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 2004, помаранчевий

10
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 1023, жовтий

4
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 9003, білий

6
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 6021, фісташковий

2
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 8011, коричневий

5
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 3020, червоний

5
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Емаль «Колорін Алкід 300» RAL 6029, зелений

2
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Розчинник «Колорін 310»

144
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Ґрунтовка «Колорін АС-010»

30
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Розчинник «Колорін 761»

30
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 31-12-2026
44810000-1
Фарби


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 09:13:47
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 09:13:43
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 09:13:43
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 09:13:43
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ