Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 23:21. Дата останніх змін - 26-08-2026, 23:22

Вікно металопластикове, двері металеві

Вікно металопластикове, двері металеві... Державна закупівля - UA-2026-08-26-014375-a Вікно металопластикове, двері металеві від замовника Військова частина А1108 від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-014375-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 23:21
по 01-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 00:00
по 04-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 12:45

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
23156.5
23 156,50 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:115,78 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А1108
ЄДРПОУ:08113287 Досьє YouControl
Контактна особа:Андріївна Мар'яна
Телефон:380753063357
E-mail:tenderprozorro.a1108@post.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Вікно металопластикове, двері ...
23 156,50 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 12:45
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Вікно металопластикове біле 1,15х1,20 ліве поворотне- відкидне відкривання

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
44220000-8
Столярні вироби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Двері металеві вхідні 2,15*1 одностулкові, рама - профіль 80*40 мм, сталь створка (полотно) профіль 40*20мм, посилена. Лист металу (зовні) сталь 2мм. Лист металу (всередині)сталь 1,5мм. Товщина полотна 404мм. Утеплення мініральна вата +1 контури ущільнувача. Молоткове фарбування. Замок KALE 252. Петлі 3шт. на підшипниках. Ручка алюмінієва антрацит. Колір коричневий.

1
штука
Україна Відповідно до документації
по 30-11-2026
44220000-8
Столярні вироби


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 23:22:44
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 23:22:24
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 23:22:24
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 23:22:24
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 23:22:24
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ