Закупівлю оголошено - 24-08-2026, 15:47. Дата останніх змін - 24-08-2026, 15:47

ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ БІЛЕ (1300*800мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ ДВОСТУЛКОВЕ (1300*1200мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД ДВЕРІ МЕТА-ЛОПЛАСТИКО-ВІ БІЛІ (1000*2000мм) ПРАВІ ДК 021:2015 44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби

ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ БІЛЕ (1300*800мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ ДВОСТУЛКОВЕ (1300*1200мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД ДВЕРІ МЕТА-ЛОПЛАСТИКО-В... Державна закупівля - UA-2026-08-24-008321-a ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ БІЛЕ (1300*800мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ ДВОСТУЛКОВЕ (1300*1200мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД ДВЕРІ МЕТА-ЛОПЛАСТИКО-ВІ БІЛІ (1000*2000мм) ПРАВІ ДК 021:2015 44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3113 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 8/24/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-24-008321-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 24-08-2026, 15:47
по 28-08-2026, 23:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 23:00
по 03-09-2026, 10:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 04-09-2026, 13:51

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
254228.25
254 228,25 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:1 271,14 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3113 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:44862706 Досьє YouControl
Контактна особа:Артур Станіславський
Телефон:380504900015
E-mail:a.stanislavskiy@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Чернівецька область,Чернівці,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
254 228,25 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 04-09-2026, 13:51
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ БІЛЕ (1300*800мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД

1
штука
Україна Чернівецька область Чернівці
по 30-10-2026
44221000-5
Вікна, двері та супутні вироби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

ВІКНО МЕТАЛОПЛАСТИКОВЕ ДВОСТУЛКОВЕ (1300*1200мм) ПРАВИЙ ПОВ-ВІДКИД

8
штука
Україна Чернівецька область Чернівці
по 30-10-2026
44221000-5
Вікна, двері та супутні вироби


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

ДВЕРІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ БІЛІ (1000*2000мм) ПРАВІ

24
штука
Україна Чернівецька область Чернівці
по 30-10-2026
44221000-5
Вікна, двері та супутні вироби


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 15:47:50
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 15:47:33
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 15:47:33
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ