Закупівлю оголошено - 18-08-2026, 09:55. Дата останніх змін - 18-08-2026, 09:55

Дитячі унітази та кухонні змішувачі для ЗДО Шевченківського та Залізничного районів м. Львова (ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)

Дитячі унітази та кухонні змішувачі для ЗДО Шевченківського та Залізничного районів м. Львова (ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кух... Державна закупівля - UA-2026-08-18-001409-a Дитячі унітази та кухонні змішувачі для ЗДО Шевченківського та Залізничного районів м. Львова (ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні) від замовника Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради від 8/18/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-18-001409-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-18-001346-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 18-08-2026, 09:55
по 21-08-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
109805
109 805 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
ЄДРПОУ:41321682 Досьє YouControl
Контактна особа:Демус Остап Васильович
Телефон:380322953206
E-mail:shzosvitalviv@gmail.com
Місцезнаходження:
79022, Україна, Львівська область,Львів, вул.Виговського І., будинок 34
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Унітази

27
штука
79000 , Україна , Львівська область , Львів , вул. Виговського, 75; вул. С. Петлюри, 19; вул. Хвильового, 18а; вул. Кульчицької, 10а; вул. Б. Хмельницького, 93; вул. Мазепи, 5а; вул. Виговського, буд. 1а ,
по 15-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видунітаз-компактвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Підведення водибічневід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Монтажпідлоговийвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Матеріалкерамікавід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Зливкосийвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
БрендKOLOвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Ширинавід 34.5 до 34.5сантиметрАктивна18-08-2026, 09:53
Бачок в комплектіТак, НіАктивна18-08-2026, 09:53
Висотавід 68.0 до 68.0сантиметрАктивна18-08-2026, 09:53
Глибинавід 59.5 до 59.5сантиметрАктивна18-08-2026, 09:53
Сидіння в комплектіТак, НіАктивна18-08-2026, 09:53
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Змішувачі та дозатори води

12
штука
79000 , Україна , Львівська область , Львів , вул. Виговського, 75; вул. С. Петлюри, 19; вул. Хвильового, 18а; вул. Кульчицької, 10а; вул. Б. Хмельницького, 93; ,
по 15-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип змішувачаодноважільнийвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
БрендMIXXENвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Вид монтажуна вирібвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
За призначеннямдля кухнівід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Матеріал корпусунержавіюча стальвід 1 до 1Активна18-08-2026, 09:53
Гарантіявід 60 до 60місяцьАктивна18-08-2026, 09:53
Винос гусакавід 20.0 до 20.0сантиметрАктивна18-08-2026, 09:53
ТермостатТак, НіАктивна18-08-2026, 09:53
Висотавід 32.5 до 32.5сантиметрАктивна18-08-2026, 09:53
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 09:55:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:18-08-2026, 09:54:01
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за Товар здійснюються впродовж 20 (двадцять) робочих днів з дати поставки (передачі) Товару та підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної. У разі, якщо поставка здійснена лише частково (видаткова накладна підписана лише на частину Товару, зазначеного Специфікації ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови доставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Строк поставки – до 15.09.2026 р. Допускається дострокова поставка Товару за погодженням Сторін.

          Тип доставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          28
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 18-08-2026, 09:54:05
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 18-08-2026, 09:54:05
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 18-08-2026, 09:54:05
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 18-08-2026, 09:54:05
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 18-08-2026, 09:54:05
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ