Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 09:32. Дата останніх змін - 02-09-2026, 09:37

Ліцензія на право використання програмного забезпечення, впровадження та налаштування інформаційно-комунікаційної системи «Архів» автоматизації робочого процесу Галузевого державного архіву Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Ліцензія на право використання програмного забезпечення, впровадження та налаштування інформаційно-комунікаційної системи «Архів» автоматизації робочо... Державна закупівля - UA-2026-09-02-000992-a Ліцензія на право використання програмного забезпечення, впровадження та налаштування інформаційно-комунікаційної системи «Архів» автоматизації робочого процесу Галузевого державного архіву Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від замовника Управління Державної служби спеціального зв"язку та захисту інформації України у Львівській області від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-000992-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 09:32
по 08-09-2026, 09:37
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 09:37
по 14-09-2026, 09:37
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 12:30

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
3167370
3 167 370 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:15 836,85 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Управління Державної служби спеціального зв"язку та захисту інформації України у Львівській області
ЄДРПОУ:34814089 Досьє YouControl
Контактна особа:Асльозова Олена Олександрівна
Телефон:+380322390539
E-mail:lviv@dsszzi.gov.ua
Місцезнаходження:
79011, Україна, Львівська область,місто Львів, вулиця Дмитра Вітовського будинок 55
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Ліцензія на право використання ...
3 167 370 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 12:30
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ліцензія на право використання програмного забезпечення, впровадження та налаштування інформаційно-комунікаційної системи «Архів» автоматизації робочого процесу Галузевого державного архіву Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

1
послуга
79011 Україна Львівська область м. Львів вул. Вітовського, 55
по 25-12-2026
72260000-5
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:32:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:32:24
          Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Оголошення про проведення закупівлі
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 09:37:12
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ