Закупівлю оголошено - 11-08-2026, 08:25. Дата останніх змін - 11-08-2026, 10:53

Підключення до мережі та послуги супутникового зв’язку Старлінк

Підключення до мережі та послуги супутникового зв’язку Старлінк... Державна закупівля - UA-2026-08-11-000226-a Підключення до мережі та послуги супутникового зв’язку Старлінк від замовника ВІйськова частина А3215 від 8/11/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-11-000226-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 11-08-2026, 08:25
по 17-08-2026, 09:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 17-08-2026, 09:00
по 20-08-2026, 09:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 21-08-2026, 15:19

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
125986.52
125 986,52 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Послуги
Мінімальний крок аукціону:629,93 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІйськова частина А3215
ЄДРПОУ:26614633 Досьє YouControl
Контактна особа:Федів Петро Михайлович
Телефон:+380937624837
E-mail:fediv20@ukr.net
Місцезнаходження:
46002, Україна, Тернопільська область,Тернопіль, вулиця Дубовецька, 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Підключення до мережі та послу ...
125 986,52 UAH(без ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 21-08-2026, 15:19
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Підключення до мережі та послуги супутникового зв’язку Старлінк

1
послуга
Україна Відповідно до документації
по 30-09-2026
72410000-7
Послуги провайдерів


+-
Документи
Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Технічний опис предмету закупівлі
    публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 08:26:02
      Тип документа: Критерії прийнятності
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Критерії прийнятності
        публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 08:26:02
          Тип документа: Критерії оцінки
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Критерії оцінки
            публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 08:26:02
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 08:26:02
                  Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
                  +-
                  Пропозиції
                  + -
                  Документи тендеру
                  Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
                    Файл
                    Тип
                    Приватність
                    Стан
                    Дата та час
                    Дії
                    Оголошення про проведення закупівлі
                    публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 10:53:30
                      Тип документа: Проект договору
                        Файл
                        Тип
                        Приватність
                        Стан
                        Дата та час
                        Дії
                        Проект договору
                        публічнийЕкспортовано:11-08-2026, 08:26:02
                          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ